Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. Fitness recept: Jednoduchý jablkový závin s tvarohom, orieškami a škoricou

  Fitness recept: Jednoduchý jablkový závin s tvarohom, orieškami a škoricou

  Hľadáte recept na jablkový koláč s nízkym obsahom kalórií? Ochutnajte náš nový fitness recept na jablkový závin z tvarohového cesta. Tento jednoduchý recept je vhodný pre všetkých fanúšikov jabĺk, vlašských orechov a hrozienok.

 2. 9 dôvodov, prečo cvičiť ráno

  9 dôvodov, prečo cvičiť ráno

  Ranný tréning vás nabije energiou a večer sa vám vďaka nemu bude ľahšie zaspávať. Napriek tomu sa necítite ako typ na ranný workout? Prečítajte si 9 dôvodov, ktoré určite zmenia váš názor na ranné cvičenie.

 3. Vegánske a vegetariánske proteíny a ich rozdiely, účinky aj výhody

  Vegánske a vegetariánske proteíny a ich rozdiely, účinky aj výhody

  Milí vegetariáni a vegáni, viete z akého množstva proteínov si môžete vybrať? Zaujíma vás ako sa jednotlivé rastlinné proteíny líšia? Prečítajte si všetko o rozdieloch, účinkoch a výhodách vegetariánskych a vegánskych proteínov. 

 4. Fitness recept: Tekvicové cheesecake muffiny s chrumkavými mandľami

  Fitness recept: Tekvicové cheesecake muffiny s chrumkavými mandľami

  Máte radi muffiny? Tak to vás určite poteší náš recept na skvelé tekvicové cheesecake muffiny. Sú výbornou alternatívou zdravých raňajok, sladkého dezertu alebo snacku. Navyše, obsahujú množstvo chutného tvarohu a chrumkavých mandlí. Tak čo, dáte si povedať?

 5. 7 najčastejších chýb, ktoré robíte pri chudnutí

  7 najčastejších chýb, ktoré robíte pri chudnutí

  Skúšali ste schudnúť, no nepodarilo sa vám to? Stravujete sa zdravo, cvičíte pravidelne, ale vaša hmotnosť sa nemení? Vyhnite sa omylom, ktoré vám bránia vyzerať lepšie. V tomto článku sa dozviete 7 najčastejších chýb, ktoré môžu ohroziť vaše chudnutie.

 6. Všetko, čo musíte vedieť o kreatíne a jeho formách

  Všetko, čo musíte vedieť o kreatíne a jeho formách

  Vyznáte sa v rôznych formách kreatínu? Viete v čom je lepší kreatín monohydrát oproti mikronizovanému kreatínu? Ak nie, tento článok je ako stvorený pre vás. Dozviete sa v ňom všetko podstatné o kreatíne a jeho typoch. Na záver vám poradíme, aký typ kreatínu je pre vás najvhodnejší.